Asociace školních sportovních klubů
Okresní rada Praha západ
OR AŠSK Praha - západ
Masarykova 878
252 19, Rudná

Okresní kola


PropoziceTermínMístoVíce
Rozlosování sezóna 2017/201819.06.2018Termíny, soutěže, školy 
Termínová listina 2017/201819.06.2018Termíny a místa soutěží 
Pohár rozhlasu 2018 - IV. kategorie15.05.2018Atletický areál ZŠ Rudná, Masarykova 878 
Pohár rozhlasu 2018 - III. kategorie10.05.2018Atletický areál ZŠ Rudná, Masarykova 878Výsledky
Štafetový pohár 201804.05.2018Sportovní areál ZŠ Rudná, Masarykova 878, RudnáVýsledky
McDonalds Cup 201824.04.2018 - 25.04.2018hřiště AFK Podolí + FK RudnáVýsledky
Vybíjená - otevřená II. kategorie12.04.2018Tělocvična ZŠ Mníšek pod BrdyVýsledky
Vybíjená dívky - II. kategorie10.04.2018Tělocvična ZŠ PrůhoniceVýsledky
Stolní tenis IV. kategorie - hoši a dívky05.04.2018Tělocvična ZŠ Rudná, Masarykova 878Výsledky
Volejbal IV. kategorie ŠSL - HOŠI22.03.2018Sportovní hala Věry Čáslavské ČernošiceVýsledky
Volejbal IV. kategorie ŠSL - DÍVKY20.03.2018Sportovní hala Věry Čáslavské ČernošiceVýsledky
Basketbal IV. hoši01.03.2018Tělocvičny ZŠ JeseniceVýsledky
Basketbal IV. dívky27.02.2018Tělocvičny ZŠ JeseniceVýsledky
Házená hoši - PM ŠSL01.02.2018SH Věry Čáslavské ČernošiceVýsledky
Házená dívky - PM ŠSL30.01.2018SH Věry Čáslavské ČernošiceVýsledky
Minihokej - mladší a starší kategorie04.01.2018Zimní stadion ČernošiceVýsledky
Lyžování11.12.2017Skiareál MonínecVýsledky
Florbal IV. kategorie DÍVKY 201728.11.2017SH HAMR Braník, Vltavanů 1542, Praha 4Výsledky
Florbal IV. kategorie HOŠI 201721.11.2017SH HAMR Braník, Vltavanů 1542, Praha 4Výsledky
Florbal III. kategorie DÍVKY14.11.2017SH HAMR Braník, Vltavanů 1542, Praha 4Výsledky
Florbal III. kategorie HOŠI08.11.2017SH HAMR Braník, Vltavanů 1542, Praha 4Výsledky
Florbal I. stupeň - XI. ročník pohár hejtmanky17.10.2017SH HAMR Braník, Vltavanů 1542, Praha 4Výsledky
Minifotbal IV. kategorie 201705.10.2017Hřiště UMT AFK PodolíVýsledky
Přespolní běh 201726.09.2017Sportovní areál - fotbalové hřiště DobřichoviceVýsledky
Losování a porada o soutěžích 2017/201821.09.2017ZŠ Rudná - 10:00 
Losování a porada o soutěžích 2017/2018 - pozvánka21.09.2017ZŠ Rudná - 10:00 
Přihlášky do soutěží 2017/201719.09.2017Adresa pro odeslání přihlášky: reditel@zsrudna.cz 
Vyhodnocení dlouhodobé soutěže - pozvánka22.06.2017Základní škola Rudná 
Termínová listina ŠSL pro rok 2016/201716.06.2017Termínová listina 
Rozlosování ŠSL pro rok 2016/21716.06.2017Rozlosování soutěží 
Nohejbal15.06.2017Kurty TJ Sokol Dobřichovice 
Atletický trojboj06.06.2017Atletický areál ZŠ RudnáVýsledky
Pohár rozhlasu 2017 kateorie IV.16.05.2017Atletický areál ZŠ Rudná 
Pohár rozhlasu 2017 kateorie III.11.05.2017Atletický areál ZŠ RudnáVýsledky
Finálový turnaj MCDonalds 201704.05.2017Hřiště UMT AFK Podolí a FK RudnáVýsledky
McDonalds Cup 2017 - minifotbal26.04.2017 - 04.05.2017Hřiště UMT AFK Podolí a FK Rudná 
VYBÍJENÁ - otevřená20.04.2017Nová tělocvična ZŠ Mníšek pod BrdyVýsledky
Vybíjená DÍVKY11.04.2017Tělocvična ZŠ PrůhoniceVýsledky
Stolní tenis06.04.2017Tělocvična ZŠ RudnáVýsledky
Volejbal HOŠI kategorie IV.23.03.2017SH Věry Čáslavské ZŠ ČernošiceVýsledky
Volejbal DÍVKY kategorie IV.21.03.2017SH Věry Čáslavské ZŠ ČernošiceVýsledky
Basketbal HOŠI katgorie IV.02.03.2017Tělocvičny ZŠ JeseniceVýsledky
Basketbal DÍVKY kategorie IV.28.02.2017Tělocvičny ZŠ JeseniceVýsledky
Házená IV. kategorie HOŠI02.02.2017SH Věry Čáslavské ZŠ ČernošiceVýsledky
Házená IV. kategorie DÍVKY01.02.2017SH ZŠ ČernošiceVýsledky
Minihokej21.12.2016Zimní stadion ČernošiceVýsledky
Florbal III.kategorie - DÍVKY - 1.12.2016 - upravené propozice01.12.2016Hala HAMR Braník Praha, ul,.Vltavanů 1542Výsledky
Florbal IV.kategorie - DÍVKY - 24.11.201624.11.2016Hala HAMR Braník Praha, ul,.Vltavanů 1542Výsledky
Florbal IV.kategorie - HOŠI - 15.11.201615.11.2016Hala HAMR Braník Praha, ul,.Vltavanů 1542Výsledky
Florbal III.kategorie - HOŠI 03.11.2016Hala HAMR Braník Praha, ul,.Vltavanů 1542Výsledky
Florbal I.stupeň - Hamr Braník 20. října 201620.10.2016Hala HAMR Braník Praha, ul,.Vltavanů 1542Výsledky
Minifotbal IV. kategorie - 5. a 6.října 2016, finále 11. října 201605.10.2016 - 11.10.2016AFK Podolí - hřiště UMTVýsledky
Přespolní běh - POZOR ZMĚNA TERMÍNU27.09.2016Jílové u Prahy - areál ZŠ JílovéVýsledky
Nohejbal 201607.06.2016Volejbalové kurty TJ Sokol Dobřichovice 
Atletický trojboj 201602.06.2016Atletický stadion ZŠ RudnáVýsledky
Pohár rozhlasu 2016 - kategorie IV. - starší žáci a žákyně12.05.2016Atletický stadion ZŠ RudnáVýsledky
Pohár rozhlasu 2016 - kategorie III. - mladší žáci a žákyně10.05.2016Atletický stadion ZŠ RudnáVýsledky
Štafetový pohár - závody pro žáky I.stupně05.05.2016Atletický stadion ZŠ RudnáVýsledky
McDonalds Cup 2016 - finálová část03.05.2016AFK Podolí - hřiště UMTVýsledky
McDonalds Cup 2016 - okrsková kola 28.04.2016AFK Podolí - hřiště UMT; FK Rudná - travnaté hřištěVýsledky
VYBÍJENÁ II- kategorie - OTEVŘENÁ19.04.2016Sportovní areál ZŠ RudnáVýsledky
VYBÍJENÁ II- kategorie - DÍVKY14.04.2016Tělocvična ZŠ PrůhoniceVýsledky
VOLEJBAL IV- kategorie - HOŠI - upravené propozice17.03.2016tělocvična ZŠ RudnáVýsledky
VOLEJBAL IV- kategorie - DÍVKY - upravené propozice15.03.2016Hala Davle, tělocvična Sokola HradištkoVýsledky
BASKETBAL IV.kategorie HOŠI25.02.2016Tělocvičny ZŠ JeseniceVýsledky
BASKETBAL IV.kategorie DÍVKY23.02.2016Tělocvičny ZŠ JeseniceVýsledky
Házená IV. kategorie - HOŠI - upravené propozice27.01.2016Sportovní hala ZŠ ČernošiceVýsledky
Házená IV. kategorie - DÍVKY - upravené propozice26.01.2016Sportovní hala ZŠ ČernošiceVýsledky
Minihokej kategorie II., IV. - čtvrtek 10.12.201510.12.2015Zimní stadion Černošice 
Florbal III. kategorie - DÍVKY08.12.2015Hala HAMR Braník Praha, ul,.Vltavanů 
Florbal IV.kategorie - DÍVKY01.12.2015Hala HAMR Braník Praha, ul,.Vltavanů 
Florbal IV.kategorie - HOŠI24.11.2015Hala HAMR Braník Praha, ul,.Vltavanů 
Florbal III.kategorie - HOŠI 06.11.2015Hala HAMR Braník Praha, ul,.VltavanůVýsledky
Stolní tenis 22. října 2015 - Rudná22.10.2015Tělocvična ZŠ RudnáVýsledky
Florbal I.stupeň - Hamr Braník 20. října 201520.10.2015Hala HAMR Braník Praha, ul,.VltavanůVýsledky
Minifotbal IV. kategorie06.10.2015 - 13.10.2015AFK Podolí - hřiště UMTVýsledky
Přespolní běh24.09.2015Areál ZŠ JílovéVýsledky
Přihlášky Školní sportovní ligy 2015/201611.09.2015Odeslat do 11.9.2015 - e-mail : reditel@zsrudna.cz 
Nohejbal 201509.06.2015Dobřichovice - kurty TJ SokolVýsledky
Atletický trojboj 201504.06.2015Atletický stadion ZŠ RudnáVýsledky
Pohár rozhlasu 2015 - kategorie III. - mladší žáci a žákyně14.05.2015Atletický stadion ZŠ RudnáVýsledky
Pohár rozhlasu 2015 - kategorie IV. - starší žáci a žákyně13.05.2015Atletický stadion ZŠ RudnáVýsledky
McDonalds Cup 2015 - finálová část 5.5.2015 - AFK Podolí05.05.2015Hřiště s UMT AFK Podolí PrahaVýsledky
McDonalds Cup 2015 - okrskové kolo AFK Podolí - 29.4.201529.04.2015Fotbalové hřiště UMT AFK Podolí Praha 
McDonalds Cup 2015 - okrskové kolo Rudná - 28. 4. 201528.04.2015Fotbalové hřiště FK RudnáVýsledky
Stolní tenis 23.04.2015Tělocvična ZŠ RudnáVýsledky
Štafetový pohár - atletické závody pro žáky I.stupně21.04.2015Atletický stadion ZŠ RudnáVýsledky
Vybíjená - DÍVKY14.04.2015Tělocvična ZŠ PrůhoniceVýsledky
Vybíjená - otevřená09.04.2015Tělocvičny ZŠ Davle a ZŠ ŠtěchoviceVýsledky
Propozice VOLEJBAL IV. kategorie - HOŠI26.03.2015Tělocvičny ZŠ Davle a Sokolovna HradištkoVýsledky
Propozice VOLEJBAL IV. kategorie - DÍVKY24.03.2015Tělocvičny ZŠ Davle a ZŠ ŠtěchoviceVýsledky
Upravené propozice BASKETBAL IV.kategorie HOŠI12.02.2015Tělocvičny ZŠ JeseniceVýsledky
Upravené propozice BASKETBAL IV.kategorie DÍVKY10.02.2015Tělocvičny ZŠ JeseniceVýsledky
Házená IV. kategorie - HOŠI22.01.2015Sportovní hala ZŠ ČernošiceVýsledky
Házená IV. kategorie - DÍVKY20.01.2015Sportovní hala ZŠ ČernošiceVýsledky
Minihokej kategorie II., IV. - pátek 12.12.201412.12.2014Zimní stadion ČernošiceVýsledky
Propozice FLORBAL III. kategorie - DÍVKY04.12.2014Sportovní areál HAMR Braník PrahaVýsledky
Propozice FLORBAL IV. kategorie - DÍVKY25.11.2014Sportovní areál HAMR Braník PrahaVýsledky
Upravené propozice FLORBALU kategorie III. hoši20.11.2014Sportovní areál HAMR Braník PrahaVýsledky
Propozice FLORBAL IV. kategorie - HOŠI11.11.2014Sportovní areál HAMR Braník PrahaVýsledky
Minifotbal IV. kategorie21.10.2014AFK Podolí - hřiště UMTVýsledky
Propozice FLORBAL I.stupeň O pohár hejtmana14.10.2014Sportovní areál HAMR Braník PrahaVýsledky
Přespolní běh s BK TOUR 2014 - okresní kolo25.09.2014ZŠ Jílové - areál školy a okolíVýsledky
Přihlášky Školní sportovní ligy 2014/201512.09.2014Přihlášky a přihlášené školyVýsledky
Slavnostní vyhodnocení Školní sportovní ligy Praha - západ19.06.2014ZŠ Rudná 
Nohejbal 201412.06.2014Dobřichovice - kurty TJ SokolVýsledky
Atletický trojboj - propozice 201403.06.2014Atletický stadion ZŠ RudnáVýsledky
Pohár rozhlasu kategorie IV. - starší žáci a žákyně15.05.2014Atletický stadion ZŠ RudnáVýsledky
Pohár rozhlasu kategorie III. - mladší žáci a žákyně13.05.2014Atletický stadion ZŠ RudnáVýsledky
Okresní finále McDonalds - minifotbal - kategorie A a B06.05.2014AFK Podolí - hřiště UMTVýsledky
Okrsková kola McDonalds minifotbal - kategorie A a B 29.04.2014AFK Podolí - hřiště UMT; FK Rudná - travnaté hřištěVýsledky
Vybíjená PREVENTAN CUP - dívky10.04.2014Tělocvična ZŠ PrůhoniceVýsledky
Vybíjená PREVENTAN CUP - otevřená08.04.2014Tělocvičny ZŠ Davle a ZŠ ŠtěchoviceVýsledky
Minifotbal IV. kategorie03.04.2014AFK Podolí - hřiště UMTVýsledky
VOLEJBAL IV- kategorie - HOŠI20.03.2014Hala Davle, tělocvična ZŠ ŠtěchoviceVýsledky
VOLEJBAL IV- kategorie - DÍVKY18.03.2014Hala Davle, tělocvična ZŠ ŠtěchoviceVýsledky
BASKETBAL IV.kategorie HOŠI13.02.2014Tělocvičny ZŠ JeseniceVýsledky
BASKETBAL IV.kategorie DÍVKY11.02.2014Tělocvičny ZŠ JeseniceVýsledky
Minihokej kategorie II., IV. 17.12.2013Zimní stadion ČernošiceVýsledky
Florbal III. kategorie - DÍVKY06.12.2013Sportovní areál HAMR Braník PrahaVýsledky
Florbal IV.kategorie - DÍVKY03.12.2013Sportovní areál HAMR Braník PrahaVýsledky
Florbal III.kategorie - HOŠI28.11.2013Sportovní areál HAMR Braník PrahaVýsledky
Florbal IV.kategorie - HOŠI22.11.2013Sportovní areál HAMR Braník PrahaVýsledky
Přespolní běh s BK TOUR - okresní kolo12.11.2013ZŠ JílovéVýsledky
Stolní tenis kategorie VI.22.10.2013Rudná - tělocvična ZŠVýsledky
VII. ročník florbalového turnaje středočeských základních škol - I.stupeň17.10.2013Sportovní areál HAMR Braník PrahaVýsledky
Přihlášky pro nový ročník Školní sportovní ligy škol okresu Praha-západ14.09.2013RudnáVýsledky


PARTNEŘI OKRESNÍ RADY PRAHA - ZÁPAD