Okresní rada AŠSK Praha-západ

Okresní rada AŠSK Praha-západ

40 školních sportovních klubů se 1540 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 1/2021

Číslo 1/2021 - PDF | eBook
Všechna čísla (35)

Přihlášky na nový ročník sportovních soutěží

11. 9. 2018

Připomínám termín přihlášek do pondělí 17. 9.2018.

Vážené kolegyně a kolegové, ředitelky a ředitelé škol, vážení sportovní přátelé,obracíme se na vás s informacemi týkajícími se organizace sportovních soutěží na našem okrese v příštím školním roce 2018/2019.

Děkujeme všem za vzájemnou spolupráci v minulém školním roce. Děkujeme také Okresnímu sportovnímu sdružení Praha-západ, jednotlivým sportovním svazům a Krajskému úřadu středočeského kraje, bez jejichž podpory bychom některé soutěže nebyli schopni uspořádat.  Poděkování všem školám, které nám poskytly zázemí pro pořádání soutěží.

V příloze e-mailu najdete přihlášku do celoroční soutěže. Ve všech sportovních disciplínách, o které bude zájem, uspořádáme okresní kola. Prosíme vás, věnujte přiložené přihlášce velkou pozornost a pečlivě ji vyplňte včetně kontaktních údajů. Údaje o termínu konání a místě konání berte jako orientační a předběžné. Definitivní systém soutěží  bude schválen na první schůzce Okresní rady ASĎK, která se uskuteční v úterý 18. září 2018 v 10 hodin v budově ZĎ Rudná,  dohodneme herní systémy a proběhne losování. Pozvánka bude zveřejněna na webu OR AĎSK.

Prosíme, při vyplňování přihlášky pečlivě  zvažte  vaše možnosti účasti v jednotlivých sportech. Z praktického hlediska je pro nás jednoduší družstvo do soutěže dodatečně přidat než na základě odhlášek předělávat systém soutěží.

Vyplněnou přihlášku odešlete elektronickou nebo klasickou poštou  ( preferujeme elektronickou poštu).  Posledním  termínem pro doručení přihlášky  je pondělí 17. září 2018.

Adresa elektronická: reditel@zsrudna.cz
Adresa klasická: ZĎ Rudná, Masarykova 878, Rudná, PSČ 252 19

Dovoluji si pozvat zástupce všech přihlášených škol na losovací schůzku ve čtvrtek 18. září 2018 od 10:00 do Rudné Vaše účast je velmi důležitá. Děkuji.

Nemáteli-li přihlášku, stáhněte si zde   PŘIHLÁĎKA

 


ZPĚT