Okresní rada AŠSK Praha-západ

Okresní rada AŠSK Praha-západ

40 školních sportovních klubů se 1540 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 1/2021

Číslo 1/2021 - PDF | eBook
Všechna čísla (35)

Konečné pořadí škol v ročníku 2017/2018

11. 9. 2018

Omlouvám se ke konečnému zpracování výsledků za loňský rok jsem se dostal až nyní. Tabulka pro statistiky.

Hodnocené soutěže :
1. Přespolní běh IV. kategorie
2. Minifotbal IV. kategorie
3. Florbal II. kategorie
4. Florbal III. kategorie - hoši + dívky
5. Florbal IV. kategorie - hoši + dívky
6. Lyžování
7. Minihokej II. +  IV. kategorie
8. Házená IV. kategorie - dívky + hoši
9. Basketbal IV. kategorie - dívky + hoši
10. Volejbal IV. kategorie - dívky + hoši
11. Stolní tenis IV. kategorie - dívky + hoši
12. Vybíjená II. kategorie - dívky + otevřená
13. McDonalds Cup I. a  II. kategorie
14. Ďtafetový pohár I. a  II. kategorie
15. Pohár rozhlasu III. a IV. kategorie
16. Atletický trojboj I. a II. kategorie
17. Nohejbal IV. kategorie
 

 




1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.Celkem
1.Rudná8020401001604070906010080140408024080601480
2.Černošice503080100808016016080505040502022030801360

3.

Dolní Břežany
1008030508020406010010016040100-90601601270
4.Řevnice80202040502040609050904040-902060810
5.Dobřichovice8020-6020306020---3040-2402080700
6.Hradištko1002020402060-206020204040208020-580
7.Průhonice
-20208020--20---100403010020-450
8.
Vrané4040202020---5040-6040-8020-430
9.Roztoky5060--20---2010060---80--390
10.Velké Přílepy-20-4040----40-6040-7040-350
11.Jesenice-20603030--20100---80----340
12.Davle
---202020----40201004040--300
13.
Mníšek pod Brdy
---6060--20-20-202060--20280
14.ZĎ Hostivice---------100-4020-9020-270
15.
Nučice---4040------2040208020-260
16.
Ďtěchovice-20-404020-20---202020-20-220
17.
Všenory--20----60---204020---160

Sunny Canadian------------80-80--160
19.Gymnázium Hostivice40---40--50---------130
20.Jílové
-20202020-------30----110
21.Chýně------------4020-20-80
22.
Třebotov
20
-
-2020-
-----------60

Libčice--20-20-
------20----60

Zvole--20---
-----2020----60
25.Čisovice------------40----40

Sulice---20--
------20----40

Úhonice------
----
--2020---40

Psáry-
-----
----
--40----40
29.
Zlatníky - Hodkovice-
-
-
---
----
-----20-20

Chrášťany
----
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20-20
 Kamenný Přívoz---------------20-20

 

 


ZPĚT