Okresní rada AŠSK Praha-západ

Okresní rada AŠSK Praha-západ

40 školních sportovních klubů se 1540 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 1/2021

Číslo 1/2021 - PDF | eBook
Všechna čísla (35)

Přehled přihlášek na nový ročník sportovních soutěží, pozvánka losování

16. 9. 2018

K 17. 9. 2018 - jsem přijal přihlášky z níže uvedených škol.

Zveme vás na losování soutěží nového ročníku sportovních soutěží.

MÍSTO: ZĎ Rudná

TERMÍN: úterý 18.9.2018

ČAS: 10.00

POZVÁNKA KE STAŽENÍ ZDE

 

PŘEHLED PŘIHLÁĎEK
1. Přespolní běh IV. kategorie
2. Minifotbal IV. kategorie
3. Florbal II. kategorie
4. Florbal III. kategorie - hoši + dívky
5. Florbal IV. kategorie - hoši + dívky
6. Minihokej II. +  IV. kategorie
7. Házená IV. kategorie - dívky + hoši
8. Basketbal IV. kategorie - dívky + hoši
9. Volejbal IV. kategorie - dívky + hoši
10. Vybíjená II. kategorie - dívky + otevřená
11. McDonalds Cup I. a  II. kategorie
12. Ďtafetový pohár I. a  II. kategorie
13. Pohár rozhlasu III. a IV. kategorie
14. Atletický trojboj I. a II. kategorie
15. Nohejbal IV. kategorie
 

 




1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.
1.ČernošiceAAAAAAAAAAAAAAA
2.DavleNeAAAANeAAAAAAAAA
3.DobřichoviceA
A
NeAAAANe
AAAANeNe
A
4.Dolní BřežanyAAAAAAAAAAAAAAA
5.Hostivice ZĎNeNeNeNeNeNeNeNeNeAANeANeNe
6.HradištkoA
AAAANeAAAAAAAAA
7.ChýněNeNeNeANeNeNeNeNeNeAAAANe
8.JeseniceAAAAANeAANeAANeANeA
9.JílovéANeNeAANeNeNeNeANeNeNeNeNe
10.LibčiceAAANeANeANeNeNeNeNeNeA
Ne
11.PrůhoniceAAAAANeANeNeAAAAAA
12.PsáryNeNeNeNeNeNeNeNeNeNeANeNeNeNe
13.RoztokyAANeNeNeNeNeNeANeANeAANe
14.RudnáAAAAAAAAAAAAAAA
15.ŘevniceAAAAAAAAAAAAAAA
16.SlapyNeNeNeNeNeNeNeNeNeANeNeNeANe
17.ĎtěchoviceNeNeAAANeAAAANeAAAA
18.TřebotovNeANeNeANeNeNeNeNeNeNeANeA
19.Velké PřílepyNeANeAANeNeNeAAAAAANe
20.VranéAAAANeNeNeAAAANeAANe
21.VšenoryANeANeNeNeANeNeAAANeNeNe
22.ZvoleNeNeANeNeNeNeNeNeAANeNeNeNe
                 
 Gymnázium HostiviceNeNeNeNeNeNeNeNeNeNeNeNeNeNeNe

Mníšek pod BrdyNe
NeNeNeNeNeNeNeNeNeNeNeNeNeNe

Nučice---------------

Sunny Canadian---------------


------
---------

Čisovice---------------

Chrášťany------
----
-----

Kamenný Přívoz-
-----
----
-----

Zlatníky - Hodkovice-
-
-
---
----
-----

Úhonice----
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

 

 


ZPĚT