Okresní rada AŠSK Praha-západ

Okresní rada AŠSK Praha-západ

40 školních sportovních klubů se 1540 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 1/2021

Číslo 1/2021 - PDF | eBook
Všechna čísla (35)

Výsledky přespolního běhu 2018

30. 9. 2018

První soutěž nové sezóny přespolní běh se uskutečnila v úterý 25. 9. 2018 v areálu TJ Sokol Dobřichovice. Soutěž technicky zajistila ZĎ Dobřichovice. Kompletní výsledky najdete též v sekci soutěže, okresní kola.

Pořadí dívky


Pořadí hoši



Pořadí jednotlivci



Poř.
St.č.
Čas
1Nečesaná Adéla9Dobřichovice05:46,3
2Janoušková Lucie1Černošice05:47,8
3Kahánková Barbora44Řevnice05:53,8
4Ritschteinová Anna49Vrané05:56,5
5Farová Jolana2Černošice05:57,5
6Grecmanová Linda13Dol.Břežany05:59,4
7Řiháková Valentina35Roztoky06:00,1
8Grecmanová Ema14Dol.Břežany06:04,7
9Poláková Klára12Dobřichovice06:06,8
10Valtrová Beáta8Dobřichovice06:08,4
11Havlíková Johana31Roztoky06:09,5
12Solničková Kateřina11Dobřichovice06:10,4
13Jayschová Barbora29Průhonice06:11,4
14Václavková Anna6Černošice06:13,8
15Fořtová Anežka4Černošice06:20,5
16Kučerová Natálie28Průhonice06:24,9
17Valtrová Matylda7Dobřichovice06:25,9
18Dušková Sára10Dobřichovice06:27,2
19Ouřédničková Adéla15Dol.Břežany06:27,9
20Želízková Gabriela23Hradištko06:28,6
21Jirasová Jiřina47Řevnice06:29,4
22Teplá Magdaléna26Průhonice06:30,3
23Půlpánová Viktorie38Rudná06:30,9
24Camphuijsen Zuzana3Černošice06:31,8
25Slunečková Klára37Rudná06:32,5
26Topinková Kateřina27Průhonice06:33,5
27Vařeková Žaneta16Dol.Břežany06:35,6
28Suski Tereza 21Hradištko06:41,9
29Strončková Klára32Roztoky06:46,3
30Leinwebrová Julie48Řevnice06:47,0
31Průchová Jana45Řevnice06:47,7
32Kroupová Julie5Černošice06:49,1
33Krejčová Daniela34Roztoky06:51,5
34Lehoučková Ivana25Průhonice06:52,7
35Pavlovská Veronika41Rudná06:53,3
36Havelka Irina30Průhonice06:53,9
37Michaela Sílová67Libčice06:57,1
38Galbavá Laura43Řevnice06:58,3
39Ďabacká Eliška18Dol.Břežany06:58,8
40Chaloupková Tereza17Dol.Břežany06:59,4
41Plívová Klára 20Hradištko06:59,9
42Eliška Cedidlová33Roztoky07:02,3
43Cihelková Alžběta40Rudná07:02,8
44Dvořáková Desanka19Hradištko07:03,6
45Liršová Aneta50Vrané07:04,3
46Jana Kiselicová68Libčice07:07,5
47Pánková Zuzana42Rudná07:12,1
47Fridrichová Eliška - MS81Rudná07:26,5
49Bohuslavová Tereza52Vrané07:27,1
50Volfová Lucie39Rudná07:43,3
51Hašková Lucie 22Hradištko07:47,5
52Fialová Karolína51Vrané08:52,3

 

 



Poř.

St.č.Čas
1Kvasnička MatějDobřichovice911:02,0
2Tichý  JanHradištko1911:07,3
3Tomek OndřejŘevnice4311:07,9
4Perets NikitaJesenice5511:08,4
5Záhoř JakubRoztoky3211:16,3
6Gebelt OndřejRoztoky3311:19,8
7Skřivan VlastimilJílové6211:21,7
8Ďváb JanHradištko2011:22,6
9Ďnajberk AdamJesenice5811:23,6
10Rožec FrantišekRoztoky3411:36,5
11Ondrušek JakubPrůhonice2511:44,2
12Filip ĎtětkaVrané5211:47,2
13Ludvík JanRudná4011:48,8
14Hausman JakubPrůhonice2711:49,7
15Maxa AdamHradištko2411:53,0
16Hamršmíd JanJesenice5711:57,1
17Habr JakubJesenice5611:59,0
18Ward LukaDobřichovice1212:01,3
19Kořínek VilémRoztoky3112:04,8
20Mareček MatějRudná4112:06,1
21Kverka LukášDol.Břežany1612:06,7
22Sojka PetrRudná4212:10,6
23Protiva ĎtěpánČernošice112:11,9
24Schulz FilipDol.Břežany1412:12,5
25Ďabata MatějRudná3712:18,7
26Kepka LukášRudná3912:19,9
27Kára ĎtěpánRoztoky3612:21,9
28Besser LukášČernošice512:23,7
29Lenghart OndřejDobřichovice712:24,9
30Chejn Filip - MSJesenice9012:30,3
31Neuman AntonínJesenice6012:33,4
32Nestrašil VáclavČernošice312:34,4
33Ondřej VenclíkVrané5012:34,8
34Randák OndřejDol.Břežany1312:37,1
35Václavek JakubDobřichovice812:44,1
36Staník AdamDol.Břežany1812:45,7
37Křížek MaximČernošice212:46,1
38Mikula JakubJílové6112:54,4
39Daems MaxČernošice412:54,9
40Tylk ĎimonŘevnice4612:55,7
41Brutham JaromírPrůhonice2912:59,2
42Keblušek KristiánJesenice5913:07,7
43Pavel ŘehákVrané5113:08,1
44Sudek TobiášŘevnice4513:11,8
45Koštialik PavelŘevnice4813:13,0
46Primák JanŘevnice4413:13,6
47Trnka TomášČernošice613:18,9
48Merunka Matěj - MSJesenice9113:19,9
49Jedlička JanDol.Břežany1713:24,2
50Holý DanielDobřichovice1113:24,7
51Ďváb JakubHradištko2113:41,1
52Mak MartinDobřichovice1013:42,9
53Anderle Vojtěch - MSJesenice9313:48,4
54Lukáš ŽežulkaVrané5413:59,7
55Pošta JakubRoztoky3514:05,2
56Fara MatějŘevnice4714:07,5
57Novotný DominikJílové6314:13,4
58Jakub OlivaVrané4914:21,2
59Gorlov ViktorJílové6414:22,1
60Mysliveček DavidRudná3814:23,5
61Kotek Vojtěch - MSJesenice9214:29,7
62Petržílka SlaviborDol.Břežany1514:30,4
63Plavec OskarPrůhonice2614:37,9
64Ferencei Filip Hradištko2314:44,6
65Pitter KryštofJílové6615:01,9
66Charvát TomášHradištko2215:04,4
67Petr ČermákLibčice7015:09,8
68Milan KiselicaLibčice6715:36,4
69Ryšek ČeněkPrůhonice2815:42,0
70Záhora VotěchJílové6515:51,2
71Jan VeselýLibčice7215:53,9
72Jan ZázvorkaLibčice6916:41,2
73Michal KnoflíčekLibčice6816:43,3
74Patrik KnoflíčekLibčice7116:45,2

 


ZPĚT