Okresní rada AŠSK Praha-západ

Okresní rada AŠSK Praha-západ

40 školních sportovních klubů se 1540 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 1/2021

Číslo 1/2021 - PDF | eBook
Všechna čísla (35)

Přihlášky pro nový ročník Školní sportovní ligy škol okresu Praha-západ

28. 8. 2013

Přihlášky pro XV. ročník školní sportovní ligy škol okresu Praha - západ je potřebné zaslat nejpozději do pátku 13. září 2013.Další podrobnosti naleznete v článku.

Vážené kolegyně a kolegové, ředitelky a ředitelé škol, vážení sportovní přátelé,
obracím se na vás s informacemi týkajícími se organizace sportovních soutěží na našem okrese v příštím školním roce 2013/2014. 

Nejprve mi dovolte poděkovat vám za vzájemnou spolupráci v minulém školním roce. Děkuji také Okresnímu sportovnímu sdružení Praha-západ, jednotlivým sportovním svazům a Krajskému úřadu středočeského kraje bez jejichž podpory bychom některé soutěže nebyli schopni uspořádat. Posílám gratulaci ZĎ Černošice  vítězi loňského ročníku naší dlouhodobé soutěže.

V příloze najdete přihlášku do celoroční soutěže. Ve všech sportovních disciplínách, o které bude zájem, uspořádáme okresní kola. Prosím vás, věnujte přiložené přihlášce velkou pozornost a pečlivě ji vyplňte včetně kontaktních údajů. Údaje o termínu konání a místě konání berte jako orientační a předběžné. Definitivní systém soutěží  bude schválen na první schůzce Okresní rady ASĎK, která se uskuteční v úterý 17. září 2013 v 10 hodin v budově ZĎ Rudná,  dohodneme herní systémy a proběhne losování. Pozvánka bude všem poslána.

Prosím při vyplňování přihlášky zvažte  vaše možnosti účasti v jednotlivých sportech. Z praktického hlediska je pro mne jednoduší družstvo do soutěže dodatečně přidat než na základě odhlášek předělávat systém soutěží. 

Vyplněnou přihlášku odešlete na mou adresu elektronickou nebo klasickou poštou ( preferuji elektronickou poštu). 
Posledním  termínem pro doručení přihlášky je pátek 13. září 2013.

Adresa elektronická: reditel@zsrudna.cz
Adresa klasická:  ZĎ Rudná, Masarykova 878, Rudná, PSČ 252 19

Od letošního ročníku dojde k zásadní změně v komunikaci a administrativě, vše týkající se soutěží bude najdete na tomto webu pro naše soutěže :         http://www.assk-web.cz/

 Přihláška pro soutěže : Přihláška školní sportovní liga 2013.doc


ZPĚT