Okresní rada AŠSK Praha-západ

Okresní rada AŠSK Praha-západ

40 školních sportovních klubů se 1540 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 1/2021

Číslo 1/2021 - PDF | eBook
Všechna čísla (35)

Přehled přihlášených škol do soutěží 2013/2014

15. 9. 2013

Přehled opravených přihlášek k soutěžím pro školní rok 2013/2014. Prosím všechny o kontrolu.

Přihlášené školy 15. ročník Ďkolní sportovní liga Praha-západ 2013/2014

Soutěže :         
I.stupeň
1. Florbal
2. Minihokej
3. Vybíjená (otevřená, dívky)
4. McDonalds (kategorie A, kategorie B)
5. Altetický trojboj




 

 

1.

2.

3.

4.

5.

1.

Černošice

X

X

XX

XX

X

2.

Davle

X

-

XX

XX

X

3.

Dobřichovice

-

-

-

-

X

4.

Dolní Břežany

X

X

XX

XX

X

5.

Hostivice

X

-

X-

-X

X

6.

Jesenice

X

-

-

XX

-

7.

Jílové

-

-

XX

XX

-

8.

Mníšek pod Brdy

X

-

XX

-X

X

9.

Nučice

-

-

-X

XX

-

10.

Průhonice

-

-

XX

XX

X

11.

Roztoky

-

-

X-

XX

X

12.

Rudná

X

X

XX

XX

X

13.

Řevnice

X

X

XX

XX

X

14.

Středokluky

-

-

-

-

-

15.

Sunny Canadian

X

-

X-

XX

X

16.

Ďtěchovice

X

-

XX

XX

X

17.

Tursko

-

-

-

-

X

18.

Velké Přílepy

-

-

X-

-X

X

19.

Vrané

X

X

XX

XX

X

20.

Zvole

X

X

XX

XX

X

21.Chrášťany----X

X - přihlášené soutěže
-     nepřihlášené soutěže



II.stupeň
6. Přespolní běh (hoši, dívky)
7. Stolní tenis (hoši, dívky)
8. Florbal (III.kategorie-hoši, dívky, IV.kategorie - hoši,dívky)
9. Minihokej
10. Basketbal (hoši, dívky)
11. Volejbal (hoši, dívky)
12. Minifotbal
13. Pohár rozhlasu (III.kategorie-hoši, dívky, IV.kategorie - hoši,dívky)
14. Nohejbal (hoši, dívky)




 

 

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.

Černošice

XX

XX

XXXX

X

XX

XX

X

XXXX

XX

2.

Davle

XX

XX

XXXX

X

XX

XX

X

XXXX

XX

3.

Dobřichovice

-

-

X-X-

-

-

-

X

XXXX

X-

4.

Dolní Břežany

XX

XX

XXXX

X

XX

XX

X

XXXX

XX

5.

Hostivice

-

-

X-X-

-

X-

X-

X

XXXX

-

6.

Jesenice

-

-

X-X-

-

XX

-

X

-

-

7.

Jílové

XX

-

XXXX

-

XX

XX

-

XXXX

-

 Libčice--XXX--X--X--X-

8.

Mníšek pod Brdy

-

-

XXXX

-

XX

XX

X

XXXX

-

9.

Nučice

-

XX

XXXX

-

-

-

X

-

XX

10.

Průhonice

-

-

--X-

-

-

-

X

XXXX

X-

11.

Roztoky

XX

XX

XXXX

X

XX

XX

X

XXXX

XX

12.

Rudná

XX

XX

XXXX

X

XX

XX

X

XXXX

XX

13.

Řevnice

-

XX

XXXX

X

XX

XX

X

XXXX

XX

14.

Středokluky

-

-

-

-

-

-

-

XXXX

-

15.

Sunny Canadian

XX

-

-

-

-

-

X

XXXX

X-

16.

Ďtěchovice

XX

-

X-XX

-

X-

XX

X

XXXX

X-

17.

Velké Přílepy

-

-

--X-

-

X-

-

X

XXXX

-

18.

Vrané

XX

XX

XXXX

X

XX

XX

X

XXXX

XX


X - přihlášené soutěže
-     nepřihlášené soutěže

Aktualizováno 16. 9. 2013 v 10 hod


ZPĚT