Okresní rada AŠSK Praha-západ

Okresní rada AŠSK Praha-západ

40 školních sportovních klubů se 1540 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 3/2019

Číslo 3/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (31)

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
Termínová listina 2018/2019 Atletika 30. 6. 2019
Okresní kolo
Kategorie I., II. a III.
Dívky + Chlapci

Poslední aktualizace: 12. 2. 2019 v 12:22

Rozlosování soutěží 2018/2019 Atletika 30. 6. 2019
Okresní kolo
Kategorie I., II., III. a IV.
Dívky + Chlapci

Poslední aktualizace: 12. 2. 2019 v 12:24

Nohejbal Atletika 13. 6. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Volejbalové kurty TJ Sokol Dobřichovice
OR AŠSK Praha-západ

Poslední aktualizace: 26. 5. 2019 v 11:15

Pohár rozhlasu 51. ročník - kategorie IV. Atletika 14. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Atletický stadion TJ Sokol Roztoky, Tyršovo nám. 480
OR AŠSK Praha-západ, Základní škola Rudná, TJ Sokol Roztoky

Poslední aktualizace: 22. 4. 2019 v 07:58

Pohár rozhlasu 51. ročník - kategorie III. Atletika 9. 5. 2019
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky + Chlapci
Atletický stadion TJ Sokol Roztoky, Tyršovo nám. 480
OR AŠSK Praha-západ, Základní škola Rudná, TJ Sokol Roztoky

Poslední aktualizace: 22. 4. 2019 v 07:57

Volejbal IV. kategorie - HOŠI - Černošice 2019 Volejbal 21. 3. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
SH Věry Čáslavské ZŠ Černošice, Pod školou 447, Černošice
OR AŠSK Praha-západ

Poslední aktualizace: 21. 3. 2019 v 16:12

Volejbal IV. kategorie - DÍVKY - Černošice 2019 Volejbal 19. 3. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
SH Věry Čáslavské ZŠ Černošice, Pod školou 447, Černošice
OR AŠSK Praha-západ

Poslední aktualizace: 19. 3. 2019 v 16:43

Basketbal IV. kategorie - HOŠI Basketbal 21. 2. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Tělocvičny ZŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice
OR AŠSK Praha-západ

Poslední aktualizace: 21. 2. 2019 v 23:05

Basketbal IV. kategorie - DÍVKY Basketbal 19. 2. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
Tělocvičny ZŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice
OR AŠSK Praha-západ

Poslední aktualizace: 19. 2. 2019 v 17:12

Házená IV. kategorie - HOŠI Házená 1. 2. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
SH Věry Čáslavské ZŠ Černošice, Pod školou 447, Černošice
OR AŠSK Praha-západ

Poslední aktualizace: 12. 2. 2019 v 13:24

Házená IV. kategorie - DÍVKY Házená 24. 1. 2019
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
SH Věry Čáslavské ZŠ Černošice, Pod školou 447, Černošice
OR AŠSK Praha-západ

Poslední aktualizace: 12. 2. 2019 v 13:00

Minihokej Minihokej 11. 12. 2018
Okresní kolo
Kategorie II. a IV.
Dívky + Chlapci
Zimní stadion Černošice

Poslední aktualizace: 24. 2. 2019 v 09:53

Florbal Florbal 6. 12. 2018
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní areál HAMR Braník Praha, ul. Vltavanů

Poslední aktualizace: 14. 1. 2019 v 10:20

Florbal Florbal 27. 11. 2018
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní areál HAMR Braník Praha, ul. Vltavanů

Poslední aktualizace: 14. 1. 2019 v 10:21

Florbal Florbal 20. 11. 2018
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
Sportovní areál HAMR Braník Praha, ul. Vltavanů

Poslední aktualizace: 14. 1. 2019 v 10:31

Florbal Florbal 6. 11. 2018
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
Sportovní areál HAMR Braník Praha, ul. Vltavanů

Poslední aktualizace: 14. 1. 2019 v 10:32

Minifotbal Fotbal 4.-9. 10. 2018
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Hřiště FK Rudná

Poslední aktualizace: 14. 1. 2019 v 10:52

Přespolní běh Přespolní běh 25. 9. 2018
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Areál Sokol Dobřichovice

Poslední aktualizace: 14. 1. 2019 v 10:36